ScrollToTop

Dekosfera

Czwarty numer "Dekorian Home" już dostępny!

Czwarty numer Czwarty numer magazynu drukowanego „Dekorian Home” właśnie opuścił drukarnię. Szukajcie go w sieci salonów Dekorian i w trakcie imprez branżowych w całej Polsce.

W nowym „Dekorian Home” odwiedzamy Roberta Majkuta i Dorotę Koziarę, designerów, którzy zrobili międzynarodową karierę i projektują dla najlepszych światowych brandów. Rozmawiamy z niezwykle charyzmatyczną Beatą Bochińską, autorką przewodnika dla kolekcjonerów designu vintage. Relacjonujemy doskonale zorganizowane wydarzenia takie jak Łódź Design Festival i Warsaw Home, które stanowią platformę promocji nie tylko popularnych marek, ale i młodych projektantów. Dużo miejsca poświęcamy architektom – tym uznanym, ale i tym będącym na początku swojej drogi zawodowej. Pokazujemy też rodzime marki, które doskonale radzą sobie na konkurencyjnym rynku.

Zjawiskowa lampa na okładce nie jest dziełem przypadku. W numerze 4. to właśnie oświetlenie ma u nas szczególne względy. Lampy stojące, wiszące i inne źródła światła są jednym z głównych reżyserów domowej atmosfery, dlatego warto im się bliżej przyjrzeć. Oddajemy głos ekspertom, którzy wprowadzają nas w arkana trudnej sztuki oświetlenia przestrzeni, prezentujemy światowe trendy i godne uwagi marki.

Magazyn „Dekorian Home” jest dostępny we wszystkich salonach sieci Dekorian w całej Polsce. Wszystkich niecierpliwych zapraszamy już teraz do zapoznania się z magazynem on-line, życząc przyjemnej lektury!

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl