ScrollToTop

Dekosfera

Szósty numer "Dekorian Home" już dostępny!

Szósty numer Szóste już wydanie magazynu Dekorian Home święci swój jubileusz bowiem pierwszy numer ukazał się dokładnie trzy lata temu podczas targów Warsaw Home. Już teraz mogą Państwo zapoznać się z treścią czasopisma, gdyż jest ono dostępne zarówno w naszych salonach, jak również on –line. Zachęcamy do lektury i tłumaczymy dlaczego warto po nią sięgnąć.

Przede wszystkim w magazynie znajdą Państwo ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni biurowych, porady znakomitych architektów i projektantów. Przygotowaliśmy spotkania z ludźmi designu, kultury i sztuki. Oprócz tego garść informacji o najważniejszych branżowych imprezach sezonu, designerskich nowościach, pracowniach polskich twórców, a także podróżnicze inspiracje.

Ale to nie koniec. Marka Dekorian jest w trakcie rebrandingu, przechodzi gruntowną metamorfozę i już niebawem przemieni się w sieć salonów Dekorian Home. Więcej na ten temat dowiedzą się Państwo z lektury wywiadu z Filipem Jasińskim, członkiem zarządu sieci… Dekorian Home. W najnowszym numerze pokazujemy wyjątkowo efektowne oblicze naszych salonów w Poznaniu, Wrocławiu i Kaliszu. Z wielką dumą chwalimy się projektem wnętrz poznańskiego salonu Dekorian Home, który uzyskał drugie miejsce w międzynarodowym konkursie Global Architecture&Design Awards 2018.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z magazynem on-line, życząc dobrych chwil z lekturą Dekorian Home!

Właścicielem marki jest:
P.H. MAM Sp. z o.o.
Zgórsko ul.Leśna 31, 26-052 Nowiny
tel/fax (41) 346 53 05
biuro@mam.com.pl